De designroosters van onze douchegoten inspireerden ons om de Top Showerpoint vloerafvoerputten dezelfde looks mee te geven. Het onderlichaam is dan wel uit kunststof, het bovendeel bestaat uit een kunststof opzetstuk met een zichtbare kaderrand en een inlegrooster uit elektrolytisch gepolijst inox of glas. In plaats van naar een gootlijn watert men aldus af naar een punt, al kunnen beide systemen perfect in eenzelfde ruimte gebruikt worden. Zeker nu ze qua design hand in hand gaan.
Qua vormgeving biedt Top Showerpoint de keuze uit 4 inox roosterdesigns met een respectievelijke afmeting van 149 mm bij 149 mm: 'wave', 'quadrato', 'mix' en 'linea'. De glasafdekkingen zijn, net als bij de douchegoten, verkrijgbaar in zwarte, grijze en witte uitvoering. Last but least is er nog de betegelbare 'tile'-variant, de afwatering verloopt dan via een omlopende, discrete sleuf.
Designroosters uit inox
Afdekkingen uit glas, met omlopende inloopsleuf
De 4 inox roosterdesigns zijn ook met een ingenieus sluitsysteem verschroefd verkrijgbaar. Voor particuliere badkamers is dit niet nodig, maar wellness ontstond vooreerst in publieke plaatsen: sauna’s, zwembaden, massagesalons, … Vandaag levert ACO u de duurzame productconcepten om die luxe in huis te halen! En dit niet alleen voor de douche: wasplaatsen, toiletten en andere sanitaire ruimten gaan er voortaan mooier uitzien, zijn makkelijk schoon te maken en toegankelijk zonder opstapjes. Met Top Showerpoint gaat de toepassing dus verder dan alleen ‘Exclusive Shower’.
Standaard biedt de Top Showerpoint 3 afvoerlichamen met respectievelijk een verticale uitloop (debiet Q van 1,6 l/s), een horizontale uitloop (debiet Q van 1,6 l/s) en een verlaagd ‘flatline’-lichaam met horizontale uitloop (debiet Q van 1 l/s). Alle uitlopen hebben een diameter van 50 mm en debieten conform de Europese Norm EN 1253. De inkortbare opzetstukken, waarin de roosters komen te liggen, worden standaard aangeboden met een dunbeddichting voor aansluiting van een waterdichtingsmembraan onder het tegelniveau.
|