Producten > Woning, terras en oprit > Esthetische afwatering voor de badkamer (Inox4Ever) > EKO sanitair
  EKO diamant, douche en ocean vloerafvoerputten
Laat u verleiden door het uitzicht! 

EKO diamant, een blinkend uitzicht en fijne sleuven slijpen onze diamanten!

Onder de noemer EKO diamant brengt Inox4Ever een gepolijste range klokputten uit inox met een klassevol blinkend uitzicht en verfijnde sleuven. Het fluweel zacht en blootvoets te betreden oppervlak verheft ze tot ideaal voor afwatering in sanitaire ruimten.
De EKO diamant klokputten
zijn beschikbaar in diverse afmetingen, van 100 tot 200 mm. De roosters liggen verschroefd. Met het meegeleverde sleuteltje is het rooster snel te verwijderen en krijgt men een eenvoudige toegang tot de kloksifon en de uitloop. De uitloopdiameter is op maat van de klokputgrootte vastgelegd.


EKO douche heeft weinig inbouwhoogte nodig!

De EKO douche heeft eenzelfde esthetische afwerking als de EKO diamant. Alleen is het lichaam met horizontale uitloop beperkt qua hoogte. Zo wordt dit product hoofdzakelijk gebruikt in bestaande doucheruimten, waar diepte winnen in een bestaande vloerplaat onmogelijk is. Geperforeerde gaatjes vormen vier cirkels, een eigentijds design dat bovendien een optimale afwatering garandeert. Vanwege de beperkte hoogte is in dit lichaam uitzonderlijk geen sifon aanwezig, de reukwering dient verder in de afvoerleiding te worden voorzien.

EKO ocean

Ontdek ook de EKO ocean met een uniek blinkend design dat iedereen kan bekoren!


[ Home | Producten | Service | Contact | Ons bedrijf | Sitemap | ACO Groep ]

© ACO Passavant NV
 
Documentatie

Download hier:

Inox4Ever brochure

Voor de architect
Download hier:
Technische tekeningen